BİL KOLEJİ

Eğitim

PROFOSYONEL ŞEFLERDEN ÖĞRENCİLERE EĞİTİM

Workshopta Wymdham Otelinden Executive Şef Emre ORUÇ (Moleküler Mutfak) ve Chef de Partie Ömer YILDIZ (Artizan Ekmek) tarafından projeye katılacak öğrencilere yurtdışı stajına hazırlanmalarına yönelik eğitim verildi.

25 Şubat 2019 Saat: 00:08
PROFOSYONEL ŞEFLERDEN ÖĞRENCİLERE EĞİTİM
PROFOSYONEL ŞEFLERDEN ÖĞRENCİLERE EĞİTİM

  İZMİT  YAVUZ MESLEKİ VE TEKNİK

  ANADOLU LİSESİ   ERASMUS'A HAZIRLANIYOR

  İzmit  Yavuz MTAL Yiyecek  İçecek Hizmetleri alanı öğrencileri Arda Beratung &Bildung ve İbis ile ortaklaşa  yürütülen Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen ''Artizan Ekmek ve Moleküler Mutfak ''konulu workshop etkinliği kapsamında uygulama  yaptılar..

 PROFOSYONEL  ŞEFLERDEN ÖĞRENCİLERE EĞİTİM

  Workshopta Wymdham Otelinden Executive Şef Emre ORUÇ (Moleküler Mutfak)  ve Chef de Partie Ömer YILDIZ (Artizan Ekmek) tarafından   projeye katılacak öğrencilere yurtdışı stajına hazırlanmalarına yönelik eğitim verildi.

Yenilikçi ve Yaratıcı Mutfaklar

  Erasmus+Mesleki eğitim Öğrenci ve Personel hareketliliği kapsamında ''Yenilikçi ve Yaratıcı Mutfaklar ''adlı proje 21 Nisan_4 Mayıs 2019 tarihleri arasında Almanya'nın Berlin şehrinde 10 öğrenci 2 refakatçi öğretmen eşliğinde gerçekleştirilecek. Workshop  okul binasının bu yarıyıl döneminde Nuh Çimento Eğitim Kampüsüne taşınmasıyla  Yiyecek İçecek Hizmetleri alanının  yeni  atölyesindeki ilk çalışmalarından birisi olma özelliği de taşıyor.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑