gölcük evdekal

Siyaset

Şanbaz,Akşeneri Kongreye Davet Etti

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İl Divan Kurulu Üyeleri ile birlikte Genel Başkan Meral Akşener’e ziyaret gerçekleştirerek kongreye davette bulundu.

11 Mart 2020 Saat: 16:12
Şanbaz,Akşeneri Kongreye Davet Etti
Şanbaz,Akşeneri Kongreye Davet Etti

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İl Divan Kurulu Üyeleri ile birlikte Genel Başkan Meral Akşener’e ziyaret gerçekleştirerek kongreye davette bulundu.

İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İl Divan Kurulu Üyeleri; İl Sekreteri Şaban Ufuk, İl Muhasibi Güzin Aşkın Alparslan Atalı, Kadın Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Pelin Dönge, Eğitim İşleri ve Kültür ve Sanattan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ayşegül Babacan, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Adil Gülez, AR-GE’den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Serhan Hacıhüseyinoğlu, Sağlık ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Abdulkadir Erbağcı, Sanayi, Teknoloji ve Çevre Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mustafa Emre Mercan, STK ve Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Ufuk Turan ile birlikte İYİ Parti TBMM Grup Toplantısına katıldı. Ardından Genel Başkan Meral Akşener’i mecliste ziyaret ederek kongre davetinde bulundu. Kocaeli teşkilatıyla sohbet gerçekleştiren Akşener, il yönetimine çalışmalarında kolaylıklar dileyerek kongre sürecinin Kocaeli’mize ve partimize hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu.

Kocaeli teşkilatı daha sonrasında İYİ Parti Grup Başkanı ve Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar, Grup Başkan Vekili ve İzmir Milletvekili D. Müsavat Dervişoğlu ve Grup Başkan Vekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Erdal Sarızeybek, Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın, Yerel Yönetimler Başkanı Metin Ergün, Milli Güvenlik Politikaları Başkanı Aytun Çıray, Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, parti milletvekilleri ve Genel Merkez yöneticilerine davette bulundu.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑