izmit kadin sagligi dogum merkezi
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

AMAN DİKKAT!

Sahaya iki pehlivan çıkar mutlaka galibi bir kişi olacak, kazanan tarafa baktığımızda her zaman İzmit kazansın dileklerimi paylaşıyorum.

29 Mart 2014 Saat: 01:10

Aman Dikkat

Seçimlerin sağduyu ile geçmesinden yanayım. Ancak durum öyle kolay değil taraflar seçimin alınması noktasında olanca gücü ile asılıyor. Ak Parti asla seçimi kaybetmeye tahammülü yok ama sonuçların sandıklara en son oyun kullanılması anına kadar asılacak.

Nevzat Doğan. Bu kentin Milletvekilliğini yapmış sağlık konusunda vekillik döneminde güzel ve kalıcı hizmetlere imza atmış bir mevcut başkan adayı var. Her iki tarafta çetin ceviz sonuç ne olursa olsun. Demokrasi tahammüllerini hiçbir zaman akıldan çıkarmamak gerekiyor.

Bundan tabii ve doğal bir talep olamaz, Buraya kadar her şey normal dedik,  ancak kazın ayağı göründüğü gibi değil diğer tarafta CHP var. Sefa Sirmen faktörü var, bu kente on beş yıl hükmetmiş on yıldır iktidardan uzak olan siyasi parti var. On beş yıl az bir zaman dilimi değil, kalıcı hizmetler yapmış Sefa Sirmen gönüllere köprü kurmuş bir siyasi liderdir.

Görünen köye kılavuz istemez, Saadet Partisi seçmeni ya kendi partisini destekleyecek ya da yatacak çok da belirleyici olacak, bazı ilçelerde çok güçlü adayları var. Mesela Başiskele’de Apdullah Öztürk, Kartepe’de Mehmet Aras gibi çok güçlü adaylar bunlar, Hiçbir sonucun eskisi gibi olmayacağını düşünüyorum. Yaşam her zaman sürprizlerle dolu olduğunu görüyorum.

Ortada çok keskin iki sonuç var kaybetmek veya kazanmak her iki tarafın sonucunu yaşayacak taraflar işte o an çok önemlidir. Tek dileğim hangi taraf olursa olsun hiçbir seçmenimizin burnunun kanamasını arzu etmem.

Tam bu noktada Kolluk kuvvetlerimize ciddi görevler düşüyor. Gurupların başkan adaylarına ciddi görevler düşüyor.

Sahaya iki pehlivan çıkar mutlaka galibi bir kişi olacak, kazanan tarafa baktığımızda her zaman İzmit kazansın dileklerimi paylaşıyorum.

Bu yerel seçimin öncelikle kentimiz ve ülkemiz için hayırlı olması dilekleriyle.

Kalın Sağlıcakla.

 

 

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Evde Kal Sağlıklı Kal25 Mart 2020 Saat: 08:08
Dünyada hızla yayılan, Türkiye'de de şu ana kadar 44 can alan Koronavirüs salgını ile ilgili son günlerde sokağa çıkma yasağı getirilsin önerileri yüksek sesle dile getirilmeye başlandı.
Alanya’da ilk Gün Yaşadıklarım15 Mart 2020 Saat: 18:04
Kışın 327 Bin olan Nüfusu,yılın 8 ayı ve yazın 3 Milyon buluyor.Yabancı Turistlerin akın ettiği yaz tatilini geçirmek için bu şirin ilçeye akın ediyorlar.Burada yerel Esnafın bilinçlendirilmesi gerekiyor.
Vatan Sağ Olsun16 Şubat 2020 Saat: 13:01
Mehmet bizim evin tek çocuğuydu ona askere gitmeden bir gün önce asker kınasi yaptık onu davullarla zurnalarla askere gönderdik.
Kısadan Hisse, Büyük Ders Almamız Gerekiyor19 Ocak 2020 Saat: 12:41
Görkemli ve büyük bir savaş sonucu fethettiği İstanbul içerisinde Alayı ile gezintiye çıkan Fatih, Ayasofya önlerine geldiğinde derinlerden bir inilti duyar.
İncirlik ABD Üssü Neden Kapatılmasın !16 Aralık 2019 Saat: 18:36
Bir vatandaş olarak kapatılması gerekiyorsa İncirlik'i de kapatırız, Kürecik'i de kapatırız, ben bu sözü uzunca zamandır bekliyordum.
Tüm Yazıları
Yukarı ↑