gölcük evdekal
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

Böyle absürt bir mesele karşısında asla sessiz kalmam Engin Şahin ….

Bu zatı muhterem şahsım için gezeteci musvettesi diyor.Eyvah eyvah yandı anam keten helva !....

8 Ocak 2019 Saat: 01:42

Bir zatı muhterem yerel bir gazetenin yazı işleri müdürlüğüne  atanıyor.Yanımda bir arkadaşımla ben de hayırlı olsun ziyaretine gittim.

Aman ALLAH’ım büyük yazı işleri müdürünün odası tebrik için gelenlerle dolu. Asla kimseyi küçümsemem Yaratandan dolayı saygım ve sevgim sonsuzdur.

Sekreter hanım, "Kocaeli Haber Dünyası Haber Sitesi İmtiyaz sahibi Selçuk Çelebi ve arkadaşı hayırlı olsun ziyaretine geldiler" dedi. Bu büyük Yazı işleri Müdürü elini sallıyor, "Salla gitsin" diyor. Tam o elini sallarken zatı muhteremi  görüyorum. Saygıya bakın adamdaki; yukarıdan aşağıya akıyor. Ben de, "Sallamayın, sakın yerinizden kalkmayın" dedim.

Benim gördüğümü farkedince yerinden kalkıyor. "Hoş geldiniz bir çayımızı için" diyor. Tabi ki kapıyı bildiğim için hemen o alanı terk ettim.

Biz Türk Milleti olarak misafiri çok severiz. Ama bu yazı işleri müdürü maalesef  ahlaktan nasibini almamış; bu tip şahıslardan  etrafımızda çok var.

Selçuk Çelebi olarak Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti üyesiyim. Ayrıca da İnternet Gazeteciler Derneği Kurucu Başkan Yardımcılığı görevinde bulundum. Siyasi Parti İl Kurulu Üyeliği ve en az  20’nin üzerinde STK’larda görev yaptım ve de bir kaçında görevim devam ediyor. Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu üyeliğim devam etmektedir.

Şimdi gelelim esas meseleye...

Bu zatı muhterem şahsım için gezeteci musvettesi diyor. Eyvah, eyvah yandı anam keten helva !....

Bu açıklamaya derhal cevap ver !...Engin Şahin; çık derhal şahsımdan özür dile..

Yaptığın haberciliği iyi biliyorum, yukardan aşaya santaj kokuyor. Uslubunu düzelt. Şahsımı sevmeyebilirsin, eyvallah saygı duyarım.

Hergün mesaiye senin bürodan başlarım. Bunu da yaparım. Şahsım koyu Bir ARTVİN SEVDALISIYIM. Hemde HOPALI’yım; bu  bilgi notunu da düşeyim.

Asla kimseyi tehdit etmem ama böyle absürt bir mesele karşısında asla sessiz kalmam Engin Şahin ….

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

"Bir Millet İki Devlet"TADEF'i Sahiplenelim25 Mayıs 2020 Saat: 18:39
Türkiye Azerbaycan Dernekler Federasyonu Başkanlığını Bilal Dündar’ın yaptığı Kozluk Mahallesi Mehmet Ali Kağıtcı Sokak Sekapark Otel Yanı Azerbaycan Haydar Aliyev Kültür Evi İzmit/Kocaeli yaklaşık 800 m2 alanda hizmet vermektedir.
Koronavirüs Testimiz Negatif Çıktı30 Nisan 2020 Saat: 03:27
Test sonucum Negatif çıktı,ancak bana şu söylendi, Bu sonuç sizin için ilk adım olarak iyi ama sevindirmesin.Buradan çıktınız hiç tahmin etmediğiniz Koronavirüslü biri ile karşılaştınız.anında virüs mikrobunu kapmak an meselesidir.
Rahmet ve Bereket Ayı Ramazan24 Nisan 2020 Saat: 18:20
Ramazan, insanı özünden kavrayan, bireysel ve toplumsal planda değişim ve dönüşümü kolaylaştıran bir zaman diliminin adıdır.
Evde Kal Sağlıklı Kal25 Mart 2020 Saat: 08:08
Dünyada hızla yayılan, Türkiye'de de şu ana kadar 44 can alan Koronavirüs salgını ile ilgili son günlerde sokağa çıkma yasağı getirilsin önerileri yüksek sesle dile getirilmeye başlandı.
Alanya’da ilk Gün Yaşadıklarım15 Mart 2020 Saat: 18:04
Kışın 327 Bin olan Nüfusu,yılın 8 ayı ve yazın 3 Milyon buluyor.Yabancı Turistlerin akın ettiği yaz tatilini geçirmek için bu şirin ilçeye akın ediyorlar.Burada yerel Esnafın bilinçlendirilmesi gerekiyor.
Tüm Yazıları
Yukarı ↑