gölcük evdekal
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

Çalışmaları İle Şaşırtan Başkan

Sezer,3.dönem şartına takılan Mehmet Ellibeş’ten sonra siyasette boşluk bırakmayarak 7’den 77’ye kısa sürede herkesin gönlüne girmeyi başaran Başkan Yıldırım her kesimin beğenisini kazanmış durumdadır.

11 Ekim 2019 Saat: 23:05

Tutumu ve davranışı ile beni şaşırtan Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer,3.dönem şartına takılan Mehmet Ellibeş’ten sonra siyasette boşluk bırakmayarak 7’den 77’ye kısa sürede herkesin gönlüne girmeyi başaran Başkan Yıldırım her kesimin beğenisini kazanmış durumdadır.

Hiç kimse kusura bakmasın bir elin parmaklarından az olan benim beğenimi ve takdirimi kazanmış durumda,

Ne zaman arasam hemen telefonuma cevap veren ve zaman zaman kendisine öz eleştiride bulunsam bana haklısın deyim eksikliği kabul eden başkan Donanma kenti Gölcük için büyük şans diyorum.

Gölcük’e yabancı sayılmam çocukluğum Kavaklı sahilinde geçti. Akrabarımın bir kısmının Gölcük’te ikamet ettiğini de söyleyebilirim.

Gölcük ilçemizde “İlla Gürcü ve Laz” kalıplaşmış kombizasyonunu yıkarak cesaretle çalışmalarına başlamış 31.03.2019’da yapılan yerel seçimlerde ipi göğüsleyen taraf olmuştur.

Çocukluğu ve gençliği Değirmendere’de geçmiş,”Çocukluğumuzdaki gibi Değirmendere’nin her tarafından denize girilebicek” sloganı ile seçim çalışmalarına başlamış eminin verdiği seçim beyannamesinde ki sözlerin üstesinden gelecektir.

Bünyesinde benimde yakın tanıdığım Saime Yelken,Kadir Özdemir,Fikret Ormancı,Berna Abiş,Şevket Kaba,Mehmet Oğuz Çelebi gibi deneyimli dürüst meclis üyeleri var.

Basın işleri ile ilgili Serkan Sıdal tecrübeli ve deneyimli arkadaşımız ayrıca Kültür Müdürlüğü elemanlarından Hasan Basri Başbay arkadaşlarımızın çalışma gayretini her zaman tanık olmuşumdur.Eski Basın Yayın Müdürü olan Haluk Özçakmak ağabeyimden bahsetmeden olmaz tabiki kendilerine acil şifalar diliyorum.

Ali Yıldırım Sezer 1970 yılında Saraylı’da doğmuş İlk ve orta öğretimini Gölcük’te tamamlamış,1987 yılında Barboros Hayrettin lisesinden mezun olmuş,1992 yılında İstanbul Hukuk Fakültesinden mezun olmuş Kocaeli Barona kayıt olmuş Gölcük’te serbest avukat olarak çalışıyordu.

Kendilerine başarı dileklerimi sunuyorum

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

"Bir Millet İki Devlet"TADEF'i Sahiplenelim25 Mayıs 2020 Saat: 18:39
Türkiye Azerbaycan Dernekler Federasyonu Başkanlığını Bilal Dündar’ın yaptığı Kozluk Mahallesi Mehmet Ali Kağıtcı Sokak Sekapark Otel Yanı Azerbaycan Haydar Aliyev Kültür Evi İzmit/Kocaeli yaklaşık 800 m2 alanda hizmet vermektedir.
Koronavirüs Testimiz Negatif Çıktı30 Nisan 2020 Saat: 03:27
Test sonucum Negatif çıktı,ancak bana şu söylendi, Bu sonuç sizin için ilk adım olarak iyi ama sevindirmesin.Buradan çıktınız hiç tahmin etmediğiniz Koronavirüslü biri ile karşılaştınız.anında virüs mikrobunu kapmak an meselesidir.
Rahmet ve Bereket Ayı Ramazan24 Nisan 2020 Saat: 18:20
Ramazan, insanı özünden kavrayan, bireysel ve toplumsal planda değişim ve dönüşümü kolaylaştıran bir zaman diliminin adıdır.
Evde Kal Sağlıklı Kal25 Mart 2020 Saat: 08:08
Dünyada hızla yayılan, Türkiye'de de şu ana kadar 44 can alan Koronavirüs salgını ile ilgili son günlerde sokağa çıkma yasağı getirilsin önerileri yüksek sesle dile getirilmeye başlandı.
Alanya’da ilk Gün Yaşadıklarım15 Mart 2020 Saat: 18:04
Kışın 327 Bin olan Nüfusu,yılın 8 ayı ve yazın 3 Milyon buluyor.Yabancı Turistlerin akın ettiği yaz tatilini geçirmek için bu şirin ilçeye akın ediyorlar.Burada yerel Esnafın bilinçlendirilmesi gerekiyor.
Tüm Yazıları
Yukarı ↑