izmit kadin sagligi dogum merkezi
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

Gazeteci Ahmet Çelik Sizi Arayabilir

Eyvah eyvah bu kentin kaderi sana kaldı ise yandık. Senin elin asla sıkılmaz neden mi ?

24 Kasım 2014 Saat: 11:32

Bu Sahtekar Ahmet Çelik adıyla  arar  tehtitler savurur. İyi de gider yapar  aman ha sakın bu sahtekara taviz vermeyin. Bu çizmeyi taşırdı.Bir işyerinden Fotoğraf makinasını çalan hırsızları İYİ SAVUNURSUN  bari evlatlık alda tam isabet olsun.Cehennemin yedi kat dibine soksalar o fotoğraf makinasını çıkartmasını iyi bilirim, Ulan şerefli  bari doğruları yaz.Yumruk kadar kıravat takıcan  bu kentte gazeteciyim diye gezeksin öyle mi.Yok öyle yağma o çaldığınız Fotoğraf makinasını sahibine teslim edin, istediğiniz yerde çalışın.Biz senin yanında çalışırken tam dört ay bende maaş almadım içeriden çektiğim paraları hepsini kesmedin mi.Doğrucu Süleyman seni gidi seni, Aslında doğru tektir ama doğruluk kim sen kim. Duygusallığı aradan çıkar beni sevme sevmek zorunda değilsin,Seka'dan emekli olduğum doğrudur keşke Seka Devam etse etse idi de yüzlerce gencimiz iş,aş sahibi olsa fena mı olurdu.

Zaten Ceza ALIRSAM Sana kına yollarım  HABERİN OLSUN.Felaket tellalı gibisin Maşallah. Gazetecilik Litarütünde  her zaman Mahkeme olayı vardır.Zaman her şeyin ilacı bekleyelim görelim.

Eyvah eyvah bu kentin kaderi sana kaldı ise yandık. Senin elin asla sıkılmaz  neden mi ?

Elinden çayda İÇİLMEZ !..

Sen ancak o köpeğin  b…. avuçlarsın. Ne yapıyorsun dediğimde ne yapayım hoşuma gidiyor dedin hah işte sen çok güzel onu avuçlarsın, O manzarayı görünce  lavabodan saatlerce çıkamadım.

Çok ilginç sen bide babanı iyi döversin bunu da duydum bu yaptıklarını  Kocaeli halkı bilmeli. Bu sahtekarla hiç akrabalık durumum yok sadece soyadlarımız tesadüf benzemektedir.

Hesaba  yanlışlıkla yatan 7.000 TL yutmasını bilirsin bu parayı iade etmek aklına gelmez ancak o parayı yutmayı bilirsin.

Bazı firmaları arayıp Selçuk Çelebi’ye Reklam vermeyin  dersin cevabını da öyle alırsın.Gazetelerimize yorum yapan kişileri de aramak ne oluyor, nasıl bir adam olduğunuz belli biraz adamlıktan nasibini alın öyle çarşıya çıkın efendiler.

Çıtayı düşürme camiayı küçültüyorsun Gazetecilik mesleğine yakışanı yap.

 

 

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Evde Kal Sağlıklı Kal25 Mart 2020 Saat: 08:08
Dünyada hızla yayılan, Türkiye'de de şu ana kadar 44 can alan Koronavirüs salgını ile ilgili son günlerde sokağa çıkma yasağı getirilsin önerileri yüksek sesle dile getirilmeye başlandı.
Alanya’da ilk Gün Yaşadıklarım15 Mart 2020 Saat: 18:04
Kışın 327 Bin olan Nüfusu,yılın 8 ayı ve yazın 3 Milyon buluyor.Yabancı Turistlerin akın ettiği yaz tatilini geçirmek için bu şirin ilçeye akın ediyorlar.Burada yerel Esnafın bilinçlendirilmesi gerekiyor.
Vatan Sağ Olsun16 Şubat 2020 Saat: 13:01
Mehmet bizim evin tek çocuğuydu ona askere gitmeden bir gün önce asker kınasi yaptık onu davullarla zurnalarla askere gönderdik.
Kısadan Hisse, Büyük Ders Almamız Gerekiyor19 Ocak 2020 Saat: 12:41
Görkemli ve büyük bir savaş sonucu fethettiği İstanbul içerisinde Alayı ile gezintiye çıkan Fatih, Ayasofya önlerine geldiğinde derinlerden bir inilti duyar.
İncirlik ABD Üssü Neden Kapatılmasın !16 Aralık 2019 Saat: 18:36
Bir vatandaş olarak kapatılması gerekiyorsa İncirlik'i de kapatırız, Kürecik'i de kapatırız, ben bu sözü uzunca zamandır bekliyordum.
Tüm Yazıları
Yukarı ↑