izmit kadin sagligi dogum merkezi
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

Işık Tüm Teşkilata Hakim

Seçim öncesi Kocaeli Büyükşehir ve tüm ilçelerle ilgili yaptığı tahmin neredeyse tam yüzde 100 tuttu diyebiliriz.

6 Nisan 2014 Saat: 23:49

Fikri Işık Teşkilatlara Hakim

Seçim öncesi Kocaeli Büyükşehir  ve tüm ilçelerle ilgili yaptığı tahmin neredeyse tam yüzde 100 tuttu diyebiliriz.

Büyükşehir'de 518.191 oy alacaklarını söylemiş. AKP Büyükşehir'de 518.309 oy aldı.

Işık, İzmit'te Doğan'ın 93.088 oy alacağını öngörmüş. Doğan İzmit'te 95.203 oy aldı.

Fikri Işık'ın Çayırova tahmini 28.950 oy. AKP'nin aldığı oy 27.009.

Bakan Işık Dilovası'nda 11.289 oy alacaklarını söylemiş. AKP'nin aldığı oy 10.795.

Bakan Işık'ın Kandıra için tahmini 14.507 oy. AKP Kandıra'da 15.894 oy aldı.

Işık, Derince'de 35.594 oy alacaklarını öngörüyor. Sandıktan 35.347 oy çıkıyor.

Bakan, Körfez ilçede 38.255 oy öngörüyor. Körfez'de AKP'ye 38.139 oy çıkıyor.

Sayın Bakan, elbette kehanet yapmıyor. Fal bakmıyor.. Fikri Işık, ODTÜ Matematik bölümü mezunudur. Bilimi kullanıyor. Partinin anketlerini bu işin uzmanlarına yaptırıyorlar.

 Anketleri değerlendirirken objektif oluyorlar. Ak Parti teşkilatları, mahalle mahalle, sokak sokak nabzı tutuyor. Ak Parti adına seçim öncesi arazide çalışanlar, parti yöneticilerini aldatmıyor.Son derece dürüstlük hakim kimse kimseye yalan bilgi vermiyor.

Havaya girmiyor zaman zaman  istenilen sonuçlar alınmadığıda oluyor.Bu durum önce kendi aralarında son noktasına kadar inceleniyor.Alınması gereken önlemler alınıyor,gereken çalışmalar yapılıyor işte sonuçlar ortaya çıkıyor.Bunun adı tam takım çalışması diyebiliriz.

Antikkapı’daki toplantıda  tüm A Takımı orada, Kocaeli’de olan vekiller Nihat Ergün,M.Ali Okur,A.Sibel Gönül orada tüm konuşmalar yapılıyor basının önünde  disiplin son derece üst seviyede.

Kazanan tüm 12 ilce belediye başkanı ve Büyükşehir belediye başkanı orada,en önemlisi tüm ilce başkanları orada. Kocaeli’nin patronu da orada Ak Parti İl Başkanı Mahmut Civelek disiplin ve saygı son derece hakim di diyebiliriz.

Bilim ve Sanayi Bakanı Konuşuyor, Biz herkezin başkanı olacağız diyor. Alınan oy yüzde 50 ‘dir, yanı Ak Partiye oy vermeyen yüzde 50’lik kesiminde gönlüne girmek için gereğini yapacağız diyor.Burası çok önemli yaklaşık bir saat basının önünde bilgi verildi.Sonrasında teşkilat  mensuplarını baş başa bırakıyoruz.

Almış olduğumuz duyumlar,tüm belediye başkanları İlçelerinde  önemli yapılması gerekenleri tesbit edecek  en kısa zamanda  ciddi çalışmalara başlanacak.Ankara ayağında Fikri Işık gibi biri varsa asla boş geçen bir saat olmaz rahatlıkla diyebilirim.

 

 

Seçimin matematiği vardır. Seçimler, bilimdir.. Palavra sıkmakla, bulutların üzerinde uçmakla seçim kazanamazsınız.Tüm muhalefetteki Partiler kendilerini Sorgulamalıdır.

KALIN  SAĞLICAKLA,

 

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Evde Kal Sağlıklı Kal25 Mart 2020 Saat: 08:08
Dünyada hızla yayılan, Türkiye'de de şu ana kadar 44 can alan Koronavirüs salgını ile ilgili son günlerde sokağa çıkma yasağı getirilsin önerileri yüksek sesle dile getirilmeye başlandı.
Alanya’da ilk Gün Yaşadıklarım15 Mart 2020 Saat: 18:04
Kışın 327 Bin olan Nüfusu,yılın 8 ayı ve yazın 3 Milyon buluyor.Yabancı Turistlerin akın ettiği yaz tatilini geçirmek için bu şirin ilçeye akın ediyorlar.Burada yerel Esnafın bilinçlendirilmesi gerekiyor.
Vatan Sağ Olsun16 Şubat 2020 Saat: 13:01
Mehmet bizim evin tek çocuğuydu ona askere gitmeden bir gün önce asker kınasi yaptık onu davullarla zurnalarla askere gönderdik.
Kısadan Hisse, Büyük Ders Almamız Gerekiyor19 Ocak 2020 Saat: 12:41
Görkemli ve büyük bir savaş sonucu fethettiği İstanbul içerisinde Alayı ile gezintiye çıkan Fatih, Ayasofya önlerine geldiğinde derinlerden bir inilti duyar.
İncirlik ABD Üssü Neden Kapatılmasın !16 Aralık 2019 Saat: 18:36
Bir vatandaş olarak kapatılması gerekiyorsa İncirlik'i de kapatırız, Kürecik'i de kapatırız, ben bu sözü uzunca zamandır bekliyordum.
Tüm Yazıları
Yukarı ↑