aa KOTO YÜKSEL BEY VEFAT İLANI
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

İşkur Kocaeli İl Müdürü Öztekin Kaşukçi

İşkur Müdürü Öztekin Kaşukçi ve ekibini kutluyorum. Daha güzel projeler üreterek karşımıza çıkacağını düşünüyorum.

12 Mayıs 2014 Saat: 00:45

 

 

Kocaeli Büyükşehir Belediyesine ait olan İnterteks fuar alanında İstihdam fuarı işsizle İşvereni buluşturdu. Yaklaşık 320 firmanın katılımıyla gerçekleşti. Yaklaşık üç gün açık olan fuar alanına yüz bin kişi ziyaret etti.

Beklenti 3000 kişiye iş bulmaktı. Burada çakmağı ateşleyen Sayın Müdür Öztekin Kaşukçi’dir. Kendisini kutluyorum, Her gün fuar alanını dolaştım gerçekten müdürümün çalışma performansını gördüm. Bırakın 3000 kişiye işbaşı yaptırmayı bir kişiye dahi iş bulma noktasında faydası olmuş olan her kim olursa bu kişinin her zaman yanında yer alır bizde basın olarak üzerimize düşen gayreti yaparız.

Orada çalışan personel ve ziyaretçilerin yemek yemeleri noktasındaki gayretini gördüm verdiği talimatlara da tanık oldum. Aslında daha açık konuşmak gerekirse Kocaeli İşkur noktasında böyle çalışkan bir müdüre sahip olduğu içinde şanslı görüyorum.

Çok sayıda katılımcı ile görüşme fırsatını yakaladım. Katılanların önemle istediği konu hangi firmanın hangi personele ihtiyacı varsa dışarıda panoda yazılsa daha iyi olmaz mı der katılımcılarımız.

Nasıl ki İşkur binası önünde listelerin asılı olduğu gibi, katılımcı firmalarında hangi noktada eleman ihtiyacı varsa iş talep listelerin asılması uygun olacağını düşünüyorum.

Sayın müdürüm birde katılımcı firmaların talebini sizlere sunayım. Herkes böyle bir oluşumdan memnun ancak duyuru noktasında biraz eksik davranıldı diye biz basın mensuplarına lütfen yazın diye istekte bulundular.

Bu Kocaeli’de irili ufaklı 18000 adet şirket var. Burada Öztekin Kaşukçi gibi değerli müdürlerimize her zaman ciddi görevler düşüyor.

Son söz İşkur Müdürü Öztekin Kaşukçi ve ekibini kutluyorum. Daha güzel projeler üreterek karşımıza çıkacağını düşünüyorum.

 

KALIN SAĞLICAKLA

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Evde Kal Sağlıklı Kal25 Mart 2020 Saat: 08:08
Dünyada hızla yayılan, Türkiye'de de şu ana kadar 44 can alan Koronavirüs salgını ile ilgili son günlerde sokağa çıkma yasağı getirilsin önerileri yüksek sesle dile getirilmeye başlandı.
Alanya’da ilk Gün Yaşadıklarım15 Mart 2020 Saat: 18:04
Kışın 327 Bin olan Nüfusu,yılın 8 ayı ve yazın 3 Milyon buluyor.Yabancı Turistlerin akın ettiği yaz tatilini geçirmek için bu şirin ilçeye akın ediyorlar.Burada yerel Esnafın bilinçlendirilmesi gerekiyor.
Vatan Sağ Olsun16 Şubat 2020 Saat: 13:01
Mehmet bizim evin tek çocuğuydu ona askere gitmeden bir gün önce asker kınasi yaptık onu davullarla zurnalarla askere gönderdik.
Kısadan Hisse, Büyük Ders Almamız Gerekiyor19 Ocak 2020 Saat: 12:41
Görkemli ve büyük bir savaş sonucu fethettiği İstanbul içerisinde Alayı ile gezintiye çıkan Fatih, Ayasofya önlerine geldiğinde derinlerden bir inilti duyar.
İncirlik ABD Üssü Neden Kapatılmasın !16 Aralık 2019 Saat: 18:36
Bir vatandaş olarak kapatılması gerekiyorsa İncirlik'i de kapatırız, Kürecik'i de kapatırız, ben bu sözü uzunca zamandır bekliyordum.
Tüm Yazıları
Yukarı ↑