izmit kadin sagligi dogum merkezi
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

Kocaeli Siyasetinde Güzel İşler OLUYOR

Siyaset çözüm üretme sanatıdır.Hemde hızlı bir şekilde doğru kararı vermek şartı önemlidir.Son zamanlarda siyasilere bakıyorum kentimizde güzel işler yapıyorlar.

27 Aralık 2015 Saat: 00:25

 

Siyaset Nedir? Kimler Yapmalıdır!

Siyaset çözüm üretme sanatıdır.Hemde hızlı bir şekilde doğru kararı vermek şartı önemlidir.Son zamanlarda siyasilere bakıyorum kentimizde güzel işler yapıyorlar.

01.112015 genel seçimlerin sonrasında Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan beyin yapmış olduğu basın toplantısına katılmıştım.Toplantı sonunda söz basın mensuplarına gelince Şemsettin beye bir soru yönentmiştim”Sayın başkan Kocaeli halkı kavga istemiyor.Seçim bir bayrak yarışıdır Ak Parti olarak 317 Milletvekili çıkardınız.Rutin olarak Her ay diğer siyasi parti il başkanları ile toplantı yapmayı plan ve proğramların arasına alman mümkün mü dedim.

Aldığım cevap  oldukça olumlu idi tabiki notlarım arasına alıyorum ilerleyen süreçte bir davet çıkartırım demişti.Çünkü CHP VE MHP’den olumlu cevap gelmişti.Şuna inanıyorum diğer partilerin mensupları da bu kentte yaşıyorlar hepsi bizim insanımız.Seçim zamanı yarış olmalıdır ama seçim bitti herşey bitmemeli aylık rutin il bazında tüm siyasi parti başkanlarının bir araya gelmelerini çok olumlu ve bu kent için iyi adım olarak düşünüyorum.

Hatta Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Önce CHP’nin Kocaeli vekilleri ve İl yöneticileri ile bir araya geldi.Sonrasında MHP Kocaeli vekili  ve il yöneticileri ile bir araya gelmesini çok olumlu bir adım olarak görüyorum.Öncelikle Ak İl  Başkanı Şemsettin Ceyhan,CHP İl başkanı Cengiz Sarıbay,MHP İl Başkanı Aydın Ünlü’ye kent adına kendilerine çok teşekkür ediyorum.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’na ayrıca teşekkür ediyorum.İnsanlarımız kavgadan bıkmış olumlu işler olumlu izlenimler görmak istiyor.Ak Partiye oy vermeyen insanları artık sistemin içine sokmak lazımdır.Başbakan Ahmet Davutoğlu Balkon konuşmasında “Ak Partiye oy vermiyen lerin sorunları bizim önceliğimiz olacak” demişti.

Bu güzel hareketleri 12 İlçe belediye Başkanlarının Meclis Toplantılarında yayılmasını arzu ediyorum.

Not: CHP İzmit ilçe Meclis üyesi KBB Meclis üyesi olan  Şaban Sarıgülle’nin anı vefatı şahsımı derin üzüntüye boğmuştur.CHP örgütü ve Sarıgülle ailesine bas sağlığı dileklerimi iletiyorum.

 

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Evde Kal Sağlıklı Kal25 Mart 2020 Saat: 08:08
Dünyada hızla yayılan, Türkiye'de de şu ana kadar 44 can alan Koronavirüs salgını ile ilgili son günlerde sokağa çıkma yasağı getirilsin önerileri yüksek sesle dile getirilmeye başlandı.
Alanya’da ilk Gün Yaşadıklarım15 Mart 2020 Saat: 18:04
Kışın 327 Bin olan Nüfusu,yılın 8 ayı ve yazın 3 Milyon buluyor.Yabancı Turistlerin akın ettiği yaz tatilini geçirmek için bu şirin ilçeye akın ediyorlar.Burada yerel Esnafın bilinçlendirilmesi gerekiyor.
Vatan Sağ Olsun16 Şubat 2020 Saat: 13:01
Mehmet bizim evin tek çocuğuydu ona askere gitmeden bir gün önce asker kınasi yaptık onu davullarla zurnalarla askere gönderdik.
Kısadan Hisse, Büyük Ders Almamız Gerekiyor19 Ocak 2020 Saat: 12:41
Görkemli ve büyük bir savaş sonucu fethettiği İstanbul içerisinde Alayı ile gezintiye çıkan Fatih, Ayasofya önlerine geldiğinde derinlerden bir inilti duyar.
İncirlik ABD Üssü Neden Kapatılmasın !16 Aralık 2019 Saat: 18:36
Bir vatandaş olarak kapatılması gerekiyorsa İncirlik'i de kapatırız, Kürecik'i de kapatırız, ben bu sözü uzunca zamandır bekliyordum.
Tüm Yazıları
Yukarı ↑