sol yan -HALIC TERCUME
TOYOTA SAĞ TARAF
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

Koronavirüs Testimiz Negatif Çıktı

Test sonucum Negatif çıktı,ancak bana şu söylendi, Bu sonuç sizin için ilk adım olarak iyi ama sevindirmesin.Buradan çıktınız hiç tahmin etmediğiniz Koronavirüslü biri ile karşılaştınız.anında virüs mikrobunu kapmak an meselesidir.

30 Nisan 2020 Saat: 03:27

Ramazan önünde boğazımda hafiften ağrı vardı. Ramazan ayı önü rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden azat olan bolluk ve bereket ayıdır.

Ramazanı Şerif ayının feyzinden, nurundan ve bereketinden azami derecede istifade eden kullarından eylesin inşallah,

İlk üç gün oruç sıkıntı yok derken ciddi manada boğaz kuruluğu hat safhada etkisini gösterdi.

Kocaeli Devlet Hastanemiz Acil servisine müracat ettim.İlk müracat masası beni yaptıkları ilk incelemede sizi Acil doktorumuz muayene etsin dediler.

Acil Doktoru Koronavirüs testinin yapılmasının daha sağlıklı olacağını söyledi.

Tabiki yapılması gerekenler,hemen peşi sıra yapılmaya başladı.

O an çok farklı duygular düşünmeye başladım. Her test yapılan Pozitif olacak diye bir şey yok tabi ki.Diyelim Test sonucu pozitif çıksa idi.Bazı kurallar biz insanlar için vardır.

Koronovirüs Tüm Dünyayı kasıp kavuruyor.Kurallara uymak tabiî ki hayat kurtarıyor.

Test sonucum Negatif çıktı,ancak bana şu söylendi, Bu sonuç sizin için ilk adım olarak iyi ama sevindirmesin.

Buradan çıktınız hiç tahmin etmediğiniz Koronavirüslü biri ile karşılaştınız.anında virüs mikrobunu kapmak an meselesidir.

Kurallara uymaya devam edelim ,”Evde kalmaya devam edelim” ömrümüz uzun olsun.Bakın uzman görüşlerine bir göz atalım “Kabul edilebilir bir duyarlılık sınırı vardır hızlı testin de. Ama mutlaka PCR ile kombine kullanılacak değerlendirmelerde. Test sonucu negatif çıksa bile biz bazı durumda klinik tablosu uyan hastada Covid-19 varlığı düşünebiliyoruz.

Öncelikle sağlık çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum,Kocaeli  İl Sağlık Müdürürümüz  Şenol Ergüney  hocamıza ve Devlet hastanesi tüm çalışanlarına  çok teşekkür ediyorum.

Evde Kalın Sağlıklı Kalın Ömrünüz Uzun Olsun,

 

 

YORUMLAR

 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
Bu Yazıya 4 yorum yapılmıştır
Serhan 01.05.2020 13:39
Selçuk abi geçmiş olsun. Habercilik görevini icra ederken birçok insan ile bir arada bulunup Corona Virüsün sana bulaşmamasına çok sevindim ki seni seven sarılmak isteyen birçok seven dostun var aman dikkat et sen bu Kocaeli için siyasi kültürel sosyal vb herşeyde katkın ve yardımların olmuştur ve olacaktır. İnşallah en kısa zamanda görüşmek üzere. Allaha emanet ol.
Gültekin BOZAN 30.04.2020 09:05
Geçmiş olsun.
Yakup Deniz 30.04.2020 08:23
Geçmiş olsun. Allah korusun
Sedat Budak 30.04.2020 05:04
Gwçniş olsun.Koronasız sağlıklı günler dileğiyle
 

Kocaeli Haberleri - Kocaeli Gazetesi - Kocaeli Son Dakika Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

İdris Demir Sistemin Dışına İtilmekmi isteniyor !8 Ekim 2020 Saat: 01:26
Recep Tayyip Erdoğan' a sedakatla bağlanmış yürekten inanmış Davan davam yolun yolum demiş yıllarca bu misyona hizmet etmiş bir şahsiyet sistemin dışında kalmamalı derim.
Şenol Ergüney’e Sahip Çıkılmalı!24 Eylül 2020 Saat: 00:27
Yaklaşık 4.yıldır Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü yapan değerli hocam hangi sebepten dolayı istifa eşiğine gelmiştir,gerekçe nedir?
Koronavirüs, Hala Tehlike Geçmiş Değil !6 Temmuz 2020 Saat: 06:44
Koronavirüs ayrımcılık yapan bir virüs: Öncelikle yaşlı ve sağlığı zayıf insanları tercih ediyor, kentin periferisinden işçileri, korunmasız göçmenleri, kötü koşullarda çalışan geçici işçileri seviyor,
"Bir Millet İki Devlet"TADEF'i Sahiplenelim25 Mayıs 2020 Saat: 18:39
Türkiye Azerbaycan Dernekler Federasyonu Başkanlığını Bilal Dündar’ın yaptığı Kozluk Mahallesi Mehmet Ali Kağıtcı Sokak Sekapark Otel Yanı Azerbaycan Haydar Aliyev Kültür Evi İzmit/Kocaeli yaklaşık 800 m2 alanda hizmet vermektedir.
Rahmet ve Bereket Ayı Ramazan24 Nisan 2020 Saat: 18:20
Ramazan, insanı özünden kavrayan, bireysel ve toplumsal planda değişim ve dönüşümü kolaylaştıran bir zaman diliminin adıdır.
Tüm Yazıları
Yukarı ↑