izmit kadin sagligi dogum merkezi
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

Marka İsim İsmail Barış Olmak Kolay mı!

Bazen bazı isimler vardır o yaşadığı kentte marka haline gelmiştir.İşte o marka haline gelen isimlerden biri İsmail Barış’tır

6 Şubat 2015 Saat: 02:41

Bazen bazı isimler vardır o yaşadığı kentte marka haline gelmiştir.İşte o marka haline gelen isimlerden biri İsmail Barış’tır.Kocaelinin Donanma Kenti dediğimiz bir şirin ilçemizde Belediye başkanlığı yapmış herkezin gönlünde taht kurmuş bir isim, her kesimden olumlu tepkiler alan Barış  artık zamanı geldi.Gazeteci kimliğimle Gölcük’e ziyaret ettiğim çok yakın tanıdığın onlarca dostumdan İsmail Barış için Kocaeli Milletvekilliği için müracat etmelidir diye telkinler alıyorum bu durumu okurlarımla paylaşmak istedim.

Kocaeli’de uzun zamandır Kocaeli’nin Güney’inden Milletveki olmadı.Bu dönem neden olmasın İsmail Barış gibi birisinin Ak Partiden aday gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum.Barış’ta aradığınız her faktör fazlası ile vardır.Ankara siyasetindeki en tepe noktasındaki olanlarla yakın dost olduğunu herkez bilir.Net bir şekilde söylüyorum o milletvekilliği makamının hakkını fazlası ile yapacağını düşünüyorum.

Şu an KOU ‘de hocalık yapıyor.Tecrübelerini yerel yönetimlerde yetişen öğrencilerimize bilgilerini aktarıyor.Tabiki paylaşılmıyan bilgi bilgi değildir.Türkiye genelinde yüzlerce yetiştirdiği öğrencisi var.

 Uzun yıllar  Ankara’da SHÇEK Genel Müdürlüğünü başarı ile yürüttü.Çok üstün özellik olan ülke siyasetinde ciddi yorumlar yapabilecek bir yapıya sahip olduğunu herkez bilir.

Özellikle artık gerilerde durma İsmail  ağbi bu kente daha görevin bitmedi.Göğsünü gere gere milletvekilliğine aday ol senin ismini silmeğe kimsenin hakkı da yok bunu bilesin.

1999’da yaşanan yüzyılın felaketinde ben şahit oldum  günlerce uykusuz kaldın Gölcük halkının başında oldun  Kocaeli için en faydalı Milletveki sılamasında ilk sırada yer alacağından adım gibi eminim.

Kocaeli Haber Dünyası Olarak  Milletvekili sıralamasının üst sıralarda görmek istiyoruz.

Bunu sade biz istemiyoruz Halk İstiyor..

Haydi Hayırlısı..

 

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Evde Kal Sağlıklı Kal25 Mart 2020 Saat: 08:08
Dünyada hızla yayılan, Türkiye'de de şu ana kadar 44 can alan Koronavirüs salgını ile ilgili son günlerde sokağa çıkma yasağı getirilsin önerileri yüksek sesle dile getirilmeye başlandı.
Alanya’da ilk Gün Yaşadıklarım15 Mart 2020 Saat: 18:04
Kışın 327 Bin olan Nüfusu,yılın 8 ayı ve yazın 3 Milyon buluyor.Yabancı Turistlerin akın ettiği yaz tatilini geçirmek için bu şirin ilçeye akın ediyorlar.Burada yerel Esnafın bilinçlendirilmesi gerekiyor.
Vatan Sağ Olsun16 Şubat 2020 Saat: 13:01
Mehmet bizim evin tek çocuğuydu ona askere gitmeden bir gün önce asker kınasi yaptık onu davullarla zurnalarla askere gönderdik.
Kısadan Hisse, Büyük Ders Almamız Gerekiyor19 Ocak 2020 Saat: 12:41
Görkemli ve büyük bir savaş sonucu fethettiği İstanbul içerisinde Alayı ile gezintiye çıkan Fatih, Ayasofya önlerine geldiğinde derinlerden bir inilti duyar.
İncirlik ABD Üssü Neden Kapatılmasın !16 Aralık 2019 Saat: 18:36
Bir vatandaş olarak kapatılması gerekiyorsa İncirlik'i de kapatırız, Kürecik'i de kapatırız, ben bu sözü uzunca zamandır bekliyordum.
Tüm Yazıları
Yukarı ↑