izmit kadin sagligi dogum merkezi
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

O Alanda 40 Bin Kişi Varsa Şayet Bu İş Bitmiştir.

Dünkü Perşembe Pazarı alanını görmek lazımdı o havayı koklamak lazımdı. Tüm siyasi Parti İl Başkanları lütfen elinizi yüreğinize koyun doğruları telaffuz edin.

4 Ağustos 2014 Saat: 19:16

Miting O Havaya Rağmen Mükemmeldi!..

Recep Tayyip Erdoğan Adeta Kocaeli’ni salladı diyebiliriz. Bu ne sevgi bu ne aşk halk Cumhuruna fazlasıyla görevini yaptı diyebiliriz. Hiç kimse demesin sayı şu kadar bu kadar Kocaeli o yağmura rağmen o alanda 40 bin kişi varsa şayet bu iş bitmiştir.

Başta Ak Parti İl Teşkilat başkanını kutlamak lazım yani Mahmut Civelek ve ekibi Recep Tayyip Erdoğan’dan tam not aldı.

Şunu kafam almıyor acaba muhalefet parti liderleri kendilerine hiç sormaz mı bizim liderimiz gelse Perşembe Pazarı alanına kaç kişi toplayabiliriz?

Sayın muhalefet Parti İl Başkanları öncelikle iğneyi kendinize batırın çuvaldızı da Başkasına batırın bu millet hiçbir konuyu unutmaz. Millet konunun takipçisi çok yakın 10.08 2014 tarihinde sandıkta cevabını verecektir.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İLK TURDA Seçilir. Hem de %60 oy alarak ilk turda seçilir bu iş biter.

14 Parti Bir araya gelmiş efendim tüm partiler bir araya geldi bizim adayımızı destekliyor. Hiç mi hesap yapmıyor sunuz.9 (Dokuz) Partinin toplamı %1 etmiyor.

Türk halkı çok olaya şahit oldu. Hafızalarımızdan silinmedi. Yüzde 99’zu Müslüman olan bir ülkenin Cumhurbaşkanı Cuma Namazına gitti diye kıyamet koptu. Rahmetli Turgut Özal alın tüm tabuları yıkan adam Hafızalarımızdan silinmedi daha dün gibi.

Dünkü Perşembe Pazarı alanını görmek lazımdı o havayı koklamak lazımdı. Tüm siyasi Parti İl Başkanları lütfen elinizi yüreğinize koyun doğruları telaffuz edin.

Bu halkta sizi ona göre değerlendirsin. Tabi ki Demokrasi ile idare edilen ülkelerde Muhalefete de ihtiyaç var. Yani kısacası herkes haddini bilmelidir.

Kalın Sağlıcakla..

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Evde Kal Sağlıklı Kal25 Mart 2020 Saat: 08:08
Dünyada hızla yayılan, Türkiye'de de şu ana kadar 44 can alan Koronavirüs salgını ile ilgili son günlerde sokağa çıkma yasağı getirilsin önerileri yüksek sesle dile getirilmeye başlandı.
Alanya’da ilk Gün Yaşadıklarım15 Mart 2020 Saat: 18:04
Kışın 327 Bin olan Nüfusu,yılın 8 ayı ve yazın 3 Milyon buluyor.Yabancı Turistlerin akın ettiği yaz tatilini geçirmek için bu şirin ilçeye akın ediyorlar.Burada yerel Esnafın bilinçlendirilmesi gerekiyor.
Vatan Sağ Olsun16 Şubat 2020 Saat: 13:01
Mehmet bizim evin tek çocuğuydu ona askere gitmeden bir gün önce asker kınasi yaptık onu davullarla zurnalarla askere gönderdik.
Kısadan Hisse, Büyük Ders Almamız Gerekiyor19 Ocak 2020 Saat: 12:41
Görkemli ve büyük bir savaş sonucu fethettiği İstanbul içerisinde Alayı ile gezintiye çıkan Fatih, Ayasofya önlerine geldiğinde derinlerden bir inilti duyar.
İncirlik ABD Üssü Neden Kapatılmasın !16 Aralık 2019 Saat: 18:36
Bir vatandaş olarak kapatılması gerekiyorsa İncirlik'i de kapatırız, Kürecik'i de kapatırız, ben bu sözü uzunca zamandır bekliyordum.
Tüm Yazıları
Yukarı ↑