izmit kadin sagligi dogum merkezi
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

Önemli Sorunu Yolsuzluklar Değil, Yoksulluklardır

Seçmen birbirleri ile uğraşan siyesetci istemiyor.Laf değil icraat üretmeli insanımızın derdi karın doyurmak ha Ak Parti Kazanmış ha CHP kazanmış ha MHP kazanmış kimsenin umurunda değil,

18 Ağustos 2015 Saat: 20:14

Seçim  öncesi  acaba rüyamızda bu gerçekleşen olayları görse idik kim inanırdı!

 Bu son günlerde gelişen olayları vatanını seven kim olursa olsun asla inanmak dahi istemez di.Siyaset nelere gebe acaba şimdi soruyorum seçimden sonra tekrar seçim yapılacak mı?Ak Parti tek başına iktidar olmak istiyor?Benim köyde bulunan Hatice teyzemin bir lafı geldi.Oğlum  sen gazetecisin seçim sonuçları ne olur dedi.Bende hiçbir şeyin eskisi gibi olmıyacağını söyledim.Eyvah dedi Ha bu bizim uşak Tayyip Erdoğan  emekliyi.işciyi , köylüyü, dargelirliyi, asgari ücretliyi sevindirecek bir şeyler söylemezse, yüzde 40’ı bile zor görür dedi.Benim Hatice Teyzem teçrube konuşuyor.Bizim siyasilerimiz biraz akıllı olsa tam 13 yıldır ikdidardasınız.Kolay değil tabi ki At’tan inip Eşşek’e binmek,07.Haziran seçimleri iktidarın yetkililerini sudan çıkmış balık gibi şaşırttı.

Hakikaten sonuçlar hiç de iyi olmadı.Dolar ,Euro,Altın Fiyatları ve Borsa piyasaları daha da olumsuz etkilenecek,çok yakındır zam yağmurları piyasaları altüst etti.Bedelini tüm halkımız ödüyor,hep  beraber fakirleşmeye hılı bir şekilde koşuyoruz.

Türkiye’nin en önemli sorunu yolsuzluklar değil,Yoksulluklardır diyebilirim.

Özellikle siyasilerin hava karardıktan sonra Perşembe pazarını görmelerini tavsiye ediyorum.Orada görecekleri manzara bakalım içlerini açacak mı?

Benim yolumun üstü olduğu için görüyorum manzarayı pazarcıların bıraktıkları ezik ve çürük domatesleri ayıklayan aileleri mücadelesi ALLAH kolaylık versin geçim kolay değil,

Parti teşkilatları biz dersi aldık diyorlar ama hala gurur ve kibirden yanların gidilemiyen siyasiler var.Ben her zaman merak ediyorum bu yürüyüş yolunda göreviniz sonlandığında nasıl yürüceksiniz ?

AK Parti iktidara tek başına gelmek istiyorsa, bunlara dikkat etmeli.

Ak Parti Gururdan ve Kibirden uzak olmalıdır.Yoksa yine kaynayan kazanın içine düşer.İkdidar olmayı bırakın bu son şartlarını arar hale gelirsiniz.

Seçmen birbirleri ile uğraşan siyesetci istemiyor.Laf değil icraat üretmeli insanımızın derdi karın doyurmak ha Ak Parti Kazanmış ha CHP kazanmış ha MHP kazanmış kimsenin umurunda değil,

O cenazede MHP Genel başkanına Devlet Bahçeli’ye seslenen Şehit anasının beni çok etkiledi.”Bir araya gelin hükümeti kurun başkan  Devleti başsız bırakmayın,başka anaların canları yanmasın”

 

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Evde Kal Sağlıklı Kal25 Mart 2020 Saat: 08:08
Dünyada hızla yayılan, Türkiye'de de şu ana kadar 44 can alan Koronavirüs salgını ile ilgili son günlerde sokağa çıkma yasağı getirilsin önerileri yüksek sesle dile getirilmeye başlandı.
Alanya’da ilk Gün Yaşadıklarım15 Mart 2020 Saat: 18:04
Kışın 327 Bin olan Nüfusu,yılın 8 ayı ve yazın 3 Milyon buluyor.Yabancı Turistlerin akın ettiği yaz tatilini geçirmek için bu şirin ilçeye akın ediyorlar.Burada yerel Esnafın bilinçlendirilmesi gerekiyor.
Vatan Sağ Olsun16 Şubat 2020 Saat: 13:01
Mehmet bizim evin tek çocuğuydu ona askere gitmeden bir gün önce asker kınasi yaptık onu davullarla zurnalarla askere gönderdik.
Kısadan Hisse, Büyük Ders Almamız Gerekiyor19 Ocak 2020 Saat: 12:41
Görkemli ve büyük bir savaş sonucu fethettiği İstanbul içerisinde Alayı ile gezintiye çıkan Fatih, Ayasofya önlerine geldiğinde derinlerden bir inilti duyar.
İncirlik ABD Üssü Neden Kapatılmasın !16 Aralık 2019 Saat: 18:36
Bir vatandaş olarak kapatılması gerekiyorsa İncirlik'i de kapatırız, Kürecik'i de kapatırız, ben bu sözü uzunca zamandır bekliyordum.
Tüm Yazıları
Yukarı ↑