izmit kadin sagligi dogum merkezi
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

Şükrü Karabalık Siyaset Arena'sında var

Kartepe Belediye Başkanı Şükrü Karabalık aday gösterilmemesi bence sürpriz değil, ancak yakın tanıdığım sayın başkanın çok üstün özellikleri var.

17 Mart 2014 Saat: 12:42

   Yani bir siyasetçide olması gereken çok üstün özelliklere sahip olduğunu çok rahatlıkla söyleyebilirim.

Çok bey efendi bir kişiliğe sahiptir, çok kibardır hele hele  ikna gücü çok yüksektir. Belde belediye başkanı iken talihsiz bir olay yaşadı. Tabi ki kolay  değil,  bir siyasetçi  için yaşanan olumsuz olaylar.

   Siyasetçi çok hızlı karar verme yeteneğine sahip olacak, bu Şükrü Karabalık’ta fazlası ile var. Kesinlikle  tekrar aday gösterilmemesinde herhangi bir kasıtta aramıyorum. Bir dönem daha ustalık dönemini yapmalı idi diye düşünüyorum. Kartepe  İlçesi benim de doğup büyüdüğüm yer. Yöreyi iyi biliyorum, yapılacak çok iş var  gelişmeye çok müsait  ancak bu işlerin tamamlanması yeni gelecek yönetime kaldı.

   Şükrü Başkan edindiğim izlenimlerimde kesinlikle bu 30 mart  sürecinden sonra Kocaeli siyasi arena'sında  her zaman var olacak. Siyaset uzun soluklu bir iş , Şükrü başkan  her zaman kendisinden fazlası ile  söz ettireceğini düşünüyorum,kendisine bu süreçte başarılar diliyorum.

Siyasetçi ve gazeteci  kolay yetişmiyor.Bizim gazeteci mesleği ile  çok  ortak yönü var siyasetçilerimizin, çok seveniniz olduğu kadar da  sizi sevmeyenler de oluyor.

Bizim Yaka Gazetesi İmtiyaz Sahibi sevgili arkadaşım Hayrullah Demiray kardeşime yapılan saldırıyı  kınıyorum.Kendisini ziyaret ettiğimde çok iyi gördüm, çok şükür.En kısa zamanda aramızda olması tek temennim. inşallah  işinin başında olmasını da  arzu ediyorum.

    KALIN SAĞLICAKLA...

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

Evde Kal Sağlıklı Kal25 Mart 2020 Saat: 08:08
Dünyada hızla yayılan, Türkiye'de de şu ana kadar 44 can alan Koronavirüs salgını ile ilgili son günlerde sokağa çıkma yasağı getirilsin önerileri yüksek sesle dile getirilmeye başlandı.
Alanya’da ilk Gün Yaşadıklarım15 Mart 2020 Saat: 18:04
Kışın 327 Bin olan Nüfusu,yılın 8 ayı ve yazın 3 Milyon buluyor.Yabancı Turistlerin akın ettiği yaz tatilini geçirmek için bu şirin ilçeye akın ediyorlar.Burada yerel Esnafın bilinçlendirilmesi gerekiyor.
Vatan Sağ Olsun16 Şubat 2020 Saat: 13:01
Mehmet bizim evin tek çocuğuydu ona askere gitmeden bir gün önce asker kınasi yaptık onu davullarla zurnalarla askere gönderdik.
Kısadan Hisse, Büyük Ders Almamız Gerekiyor19 Ocak 2020 Saat: 12:41
Görkemli ve büyük bir savaş sonucu fethettiği İstanbul içerisinde Alayı ile gezintiye çıkan Fatih, Ayasofya önlerine geldiğinde derinlerden bir inilti duyar.
İncirlik ABD Üssü Neden Kapatılmasın !16 Aralık 2019 Saat: 18:36
Bir vatandaş olarak kapatılması gerekiyorsa İncirlik'i de kapatırız, Kürecik'i de kapatırız, ben bu sözü uzunca zamandır bekliyordum.
Tüm Yazıları
Yukarı ↑