gölcük evdekal
Selçuk ÇELEBİ
Selçuk ÇELEBİ

Yerel Seçimler Çok Hareketli Geçecek !

AK Parti kadrolarının en önemli özelliği birbirlerine gösterdikleri vefadır. Asla çok olağanüstü durum olmadıkça kırgınlığa asla fırsat verilmez.

22 Aralık 2018 Saat: 00:11

Yerel Seçimler Çok Hareketli Geçecek !

AK Parti kadrolarının en önemli özelliği birbirlerine gösterdikleri vefadır. Asla çok olağanüstü durum olmadıkça kırgınlığa asla fırsat verilmez.

Ak Parti 17 yıldır Türkiye siyasetine damgasını vurmuştur. Dile kolay tam 17 yıl iktidar partisi olma özelliğini taşımaktadır.

Aslında 27. Milletvekilliği seçiminde Kocaeli’de  bir önceki seçimde alınan oydan 100 bin eksik almasının sebebini söyliyeyim yerel siyasetcilerin beceriksizliğinden kaynaklanmıştır.

Yerel seçimler çok önemlidir. Ak Partinin hata yapma lüksü yoktur, bekleyelim görelim. Başta Büyükşehir olmak üzere 12 ilçenin belediyesinde çok bariz hatalar yapılmıştır.

Çok önemli olan tarihe damgasını vuran hizmetlerde yapılmıştır. Siz köprüler yapın yollar yapın ancak o kalbe giden yolu keşfetmediğiniz anda halktan koptuğunuz anda bu iş bitmiş demektir.

Ak Parti İl Başkanı ile bu gün yaptığımız görüşmede şu ana kadar bir bilgi gelmedi.Ancak hafta sonu açıklanması beklenen açıklama Çarşamba gününe sarkabileceğini söyledi.

CHP’nin İzmit’te Fatma Kaplan Hürriyet ile şansı oldukça yüksektir. Şöyle bir göz atalım,Fatma hanım halkın içersinden çıkmayan vekil özelliğini taşımaktadır.

Ak Partiyi Kocaeli’de zorlayacak tek ilçemiz İzmit olacaktır. CHP’nin yıllarca kalesi olan İzmit’in kazanmak için hiçbir fedakarlıktan kaçmıyacaktır.

Eskiler arasındaki o hegoların kesinlikle kalkacağını düşünüyorum.

Siyasi partiler arasında Laz,Gürcü,Manav,Cerkez v.s gibi mikro milliyetcilik ayrımcılık yapmayan parti ipi göğüsler.

Kocaeli Haber Dünyası olarak bu gelişmelerden değerli okurlarımızla birlikte heyecanı yaşıyacağız.

YORUMLAR

Bu Yazıya Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Yazıyı Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız

Yazarın Diğer Yazıları

"Bir Millet İki Devlet"TADEF'i Sahiplenelim25 Mayıs 2020 Saat: 18:39
Türkiye Azerbaycan Dernekler Federasyonu Başkanlığını Bilal Dündar’ın yaptığı Kozluk Mahallesi Mehmet Ali Kağıtcı Sokak Sekapark Otel Yanı Azerbaycan Haydar Aliyev Kültür Evi İzmit/Kocaeli yaklaşık 800 m2 alanda hizmet vermektedir.
Koronavirüs Testimiz Negatif Çıktı30 Nisan 2020 Saat: 03:27
Test sonucum Negatif çıktı,ancak bana şu söylendi, Bu sonuç sizin için ilk adım olarak iyi ama sevindirmesin.Buradan çıktınız hiç tahmin etmediğiniz Koronavirüslü biri ile karşılaştınız.anında virüs mikrobunu kapmak an meselesidir.
Rahmet ve Bereket Ayı Ramazan24 Nisan 2020 Saat: 18:20
Ramazan, insanı özünden kavrayan, bireysel ve toplumsal planda değişim ve dönüşümü kolaylaştıran bir zaman diliminin adıdır.
Evde Kal Sağlıklı Kal25 Mart 2020 Saat: 08:08
Dünyada hızla yayılan, Türkiye'de de şu ana kadar 44 can alan Koronavirüs salgını ile ilgili son günlerde sokağa çıkma yasağı getirilsin önerileri yüksek sesle dile getirilmeye başlandı.
Alanya’da ilk Gün Yaşadıklarım15 Mart 2020 Saat: 18:04
Kışın 327 Bin olan Nüfusu,yılın 8 ayı ve yazın 3 Milyon buluyor.Yabancı Turistlerin akın ettiği yaz tatilini geçirmek için bu şirin ilçeye akın ediyorlar.Burada yerel Esnafın bilinçlendirilmesi gerekiyor.
Tüm Yazıları
Yukarı ↑