Güncel

TÜGVA’DAN GENÇLERE ÖNEMLİ YATIRIM

Gölcük Ortaokul Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen Medeniyet ve Değerler kulübünün tanıtım programıTÜGVA İlçe Temsilcisi Av. Samet Genç veTÜGVA Kocaeli İl Temsilcisi Yusuf Yazıcı’nın katılımları ile gerçekleştirildi.

20 Şubat 2017 Saat: 09:10
TÜGVA’DAN GENÇLERE ÖNEMLİ YATIRIM
TÜGVA’DAN GENÇLERE ÖNEMLİ YATIRIM

TÜGVA’DAN GENÇLERE ÖNEMLİ YATIRIM

TÜGVA Gölcük Medeniyet ve Değerler Kulübünün Tanıtım Toplantısı Gerçekleştirildi.

Gölcük Ortaokul Koordinatörlüğü tarafından düzenlenen Medeniyet ve Değerler kulübünün tanıtım programıTÜGVA İlçe Temsilcisi Av. Samet Genç veTÜGVA  Kocaeli İl Temsilcisi Yusuf Yazıcı’nın katılımları ile gerçekleştirildi.

Gölcük Aşiyan Tesislerin’de gerçekleştirilen programa Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci,Gölcük İlçe Milli Eğitim Müdürü Ercan Gülsuyu, Gölcük Eğitim Birsen Başkanı Nail Ekiz, Gölcük Ortaokul müdürleri ve Medeniyet ve Değerler kulübünün danışman öğretmenleri katılım gösterdi.

“Çocuklarımız Siz Öğretmenlerimize Emanet”

Program TÜGVA İl Temsilcisi Yusuf YAZICI,‘Türkiye Gençlik Vakfının yeni nesil gençlik kavramını siz öğretmenlerimiz ile birlikte gerçekleştirmek istiyor. Bu misyon doğrultusunda çocukluktan gençliğe ilk adımların atıldığı yaşlar olan ortaokul dönemindeki gençlerimiz için onların kişisel, ahlaki ve sanatsal gelişimlerine destek olmak amacıyla vakfımız tarafından Medeniyet ve Değerler Kulübü’nü hayata geçirdik.Milli Eğitim Bakanlığı ile Türkiye Gençlik Vakfı işbirliğiyle ortaokullarda oluşturulan  kulüp, kitap tahlillerinden kaligrafiye, etkili iletişim tekniklerinden sportif aktivitelere, akıl oyunları ile hafıza tekniklerinden medeniyet tarihi ve önemli şahsiyetleri tanımaya yönelik pek çok alanda gençlerin gelişimine destek olmaya yönelik etkinlikler bütünüdür’ diyerek katılımcılara Medeniyet ve Değerler kulübünün çalışma amacını anlattı.

TÜGVA Gölcük Temsilciliğine 2 Bina Müjdesi

Konuşmalarında Gölcükte kurulması planlanan TÜGVA İlçe Temsilcibinası  tahsis edileceğinide müjdeleyen Yusuf YAZICI, bu bina ile İlçe’de daha verimli programlar yapılacağını belirtti.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑