sol yan -HALIC TERCUME
TOYOTA SAĞ TARAF
SUKAY -haber içi

Güncel

Turan'dan, Efe'ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı İbrahim Efe’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

2 Ağustos 2019 Saat: 13:26
Turandan, Efeye Hayırlı Olsun Ziyareti
Turan'dan, Efe'ye Hayırlı Olsun Ziyareti

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı İbrahim Efe’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Derneğin geçen Haziran ayında yapılan genel kurulunda başkanlığa seçilen Tavşantepe Mahalle Muhtarı İbrahim Efe ve yeni yönetimine hayırlı olsun dileklerini ileten Başkan Adnan Turan, Başkan Efe’ye yeni görevlerinde başarılar diledi. Türkiye Muhtarlar Derneği Kandıra Şube Başkanı Mustafa Satılmış, Kandıra Muhtarlar Derneği Başkanı Musa Yener ve ilçe muhtarlarının da hazır bulunduğu ziyarette, birlik ve beraberlik vurgusu yapılırken, Kandıra Belediyesi'nin çalışmaları, muhtarların belediyecilikteki önemi ve katkısı konuşuldu.

Başkan Adnan Turan ve beraberindeki muhtarların ziyaretlerinden memnuniyet duyduklarını dile getiren İbrahim Efe “ Adnan Başkanımızı uzun yıllardır tanırım. Kandıra’ya en güzel hizmetleri yapacağından muhtar arkadaşlar olarak hiç şüphemiz yok. Zaten Kandıra uyumu yakalamış bir ilçemiz. Başkanımızın mahallelerdeki çalışmaları ve eksiklikleri, bizzat kendisinin ziyaretler gerçekleştirerek sorunları yerinde tespit etmesi ve çözmek için gösterdiği gayretleri, ilçeye ve muhtarlara verdiği önemi ve değeri gösteriyor.’’ dedi.

Başkan Adnan Turan ziyaretteki açıklamasında;’’ Muhtarlarımızla birlikte “Gönül Belediyeciliği” anlayışıyla ilçemizin her noktasına hizmet etmek gayreti içerisinde olacağız. Vatandaşlarımıza hizmet etmede bizlere yol arkadaşlığı yapan kıymetli muhtarlarımız ile uyum içerisinde çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz. Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı olan aslen Kandıralı hemşehrimiz İbrahim Efe’ye ve yeni yönetimine çalışmalarında başarılar diliyorum. Rabbim kolaylıklar versin. ‘’ ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑