BİL KOLEJİ

Yaşam

Turan'ın Hafta Sonu Mesaisi

Kandıra’nın çalışkan Belediye Başkanı Adnan Turan, hafta sonu mesaisini yoğun geçirdi.

22 Temmuz 2019 Saat: 16:29
Turanın Hafta Sonu Mesaisi
Turan'ın Hafta Sonu Mesaisi

Her fırsatta hemşehrileri ile vakit geçirmeye özen gösteren Başkan Adnan Turan, hafta sonu davet edildiği tüm nişan, düğün ve nikâh merasimlerine katılarak çiftleri ve ailelerini mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Başol ve Yücedağ, Günay ve Balta, Aşut ve Bahar ailelerini mutlu günlerinde yalnız bırakmayan Belediye Başkanı Adnan Turan evlenmeye karar vermiş genç çiftlere mutluklar dilerken, MHP Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Selman Cici ile Ayşe Özçelik çiftinin nikâh akdini bizzat kendisi gerçekleştirdi. Ayrıca, Semra ve Muhammet Yoldaş, Neslihan ve Selim Altın ile Sevda ve Ramazan Deniz’in oğullarının sünnet düğününe katılan Belediye Başkanı Adnan Turan, daha sonra Pınarlı Sardala Koyu’nda incelemelerde bulunarak, yapılan ve yapılacak çalışmaları yerinde inceledi.

Her ortamda birlik ve beraberlik vurgusunu yapan Başkan Adnan Turan, Eğercili Mahallesi Geleneksel Mezarlık Mevlidi programına katılarak, tüm geçmişlerin ruhlarına ithafen okutulan Mevlid programında hemşehrileri ile birlikte dua ederek ellerini semaya açtı. Daha sonra Dalca Mahallesinde gerçekleşen "Özaydın Ailesi Toplantısına" katılan Başkan Turan, Özaydın Aile bireyleri ile istişarelerde bulundu.

Hafta sonları katıldığı törenlerle ilgili açıklamasında vatandaşların mutluluğuyla mutlu olup üzüntüleriyle üzüldüklerini belirterek hayata dair her şeyi paylaştıklarını söyleyen Başkan Turan; “Her fırsatta hemşehrilerimiz ile iç içe olmayı sürdürüyorum. İyi günde ve kötü günde vatandaşların yanında olup hastalıkta ve sağlıkta dert, neşe, hüzün ve özlem gibi hayatın içinde ne varsa paylaşıyoruz. Vatandaşlarımızın mutluluğuyla mutlu olup üzüntülerini içimizde hissediyoruz. Bundan sonra da daha önce olduğu gibi bize ihtiyaç duyulan veya davet edildiğimiz her yerde ve her durumda vatandaşlarımızla bir arada olarak onlar için elimizden ne gelirse yapmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑