sol yan - mert kara
SAG blok
BİL KOLEJİ- ŞİMDİLİK BAYRAM (KARE)
MERT KARA -haber içi

Güncel

Vali Yavuz, İŞ-KUR ve SGK’dan Brifink Aldı

Kurumların faaliyetleri, hizmetleri ve projeleriyle ilgili bilgi almaya devam eden Vali Seddar Yavuz, bugünde Çalışma ve İş Kurumu (İŞ-KUR) İl Müdürü Ulvi Yılmaz ve SGK İl Müdürü Nurettin Nacar’dan brifingaldı.

7 Temmuz 2020 Saat: 08:06
Vali Yavuz, İŞ-KUR ve SGK’dan Brifink Aldı
Vali Yavuz, İŞ-KUR ve SGK’dan Brifink Aldı

 

 

Vali Yavuz Bugünkü Brifinglerini İŞ-KUR ve SGK’ dan Aldı

Kurumların faaliyetleri, hizmetleri ve projeleriyle ilgili bilgi almaya devam eden Vali Seddar Yavuz, bugünde Çalışma ve İş Kurumu (İŞ-KUR) İl Müdürü Ulvi Yılmaz ve SGK İl Müdürü Nurettin Nacar’dan brifing aldı.

Valilik makam toplantı salonunda gerçekleştirilentoplantıda ilk brifing SGK İl Müdürü Nurettin Nacar tarafından verildi.  Müdür Nacar; kurumun kadro ve personel, bina, lojman diğer sosyal ve yardımcı tesisler, araç-makine ve teçhizat durumları, İlimizde halen fili olarak çalışan ve emekliler ile ilgili yapılan iş ve işlemler ile ilgili Vali Seddar Yavuz’a kapsamlı brifingde bulundu.

Bir sonraki brifing Çalışma ve İş Kurumu (İŞ-KUR) İl Müdürü Ulvi Yılmaz tarafından verildi. Ulvi Yılmaz; kurumun personel durumu, kayıtlı iş isteyen ve işe yerleştirilenler, işsizlik başvuruları ve ödemeleri, iş ve meslek danışmanlığı hizmetleri, kurum tarafından açılan meslek edindirme kursları, idari para cezalarına ilişkin yapılan işlemler, sendikal faaliyetler, kuruma gelen başvurular (alo 170 ve CİMER), kurumun sorunlarıhakkında Vali Yavuz’a kapsamlı brifing verdi.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑