Güncel

VELİLER BU HABERE DİKKAT!

Gölcük’te 39 yıldır sektöründe hizmet veren ve okul ihtiyaçları noktasındaki ilçenin önemli markası Derya Okul Dünyası, bütün okullar için okul kıyafetlerinin de yetkili satış noktası.

21 Ağustos 2019 Saat: 16:23
VELİLER BU HABERE DİKKAT!
VELİLER BU HABERE DİKKAT!

İndirimli fiyatları ve kampanyalı ürünleriyle sezonu açan Derya Okul Dünyası tüm velileri satış mağazasına bekliyor. Gölcük’te yıllardır hizmet veren, verdiği hizmetle de kırtasiye ve okul ihtiyaçları sektöründe bir numaralı ismi olan Derya Okul Dünyası, okul kıyafetlerinde de ilçemizde ki yetkili firma. Gölcük halkına büyük bir müjde vererek bu yıl tüm maliyet artışlarına rağmen okul kıyafetlerinin tamamında indirimli fiyatlarla satışa sundu.

KALİTELİ ÜRÜN, İNDİRİMLİ FİYATLAR

Derya Okul Dünyası Genel Müdürü Savaş Toprak, “Firmamız kaliteden ödün vermeden, ilçemizdeki tüm okulların kıyafetlerinin de satışını 11 yıldır Gölcük’te başarıyla gerçekleştiriyor. Bu yılda bu hizmet devam ederken, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sunacağız. Eğer çocuğunuza okul kıyafeti alacaksanız mutlaka ama mutlaka Derya Okul Dünyası’na uğrayın” dedi.

TÜM VELİLERİ BEKLİYORUZ

Toprak açıklamasının devamında ise, “Bilindiği üzere uzun yıllardır ilçe halkına kırtasiye malzemeleri, okul kıyafetleri ve gereçleri noktasında hizmet veriyoruz. Ürün çeşitliliği ve fiyatlarımız noktasında Gölcük’te en önemli bir firmayız. Bu noktada kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlı okul kıyafetlerini velilerimiz bizden temin edebilirler. Satışlarımız başladı. Tüm Gölcüklüleri bekliyoruz” dedi.

Adres: Merkez Mahallesi, Turgut Sayın Caddesi, No:11 Gölcük – Tel: 0 533 316 52 90

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑