Güncel

Yamen’e imzalı kitap ‘MEZOPOTAMYA TURU’

Kocaeli Üniversitesi Spor Bilimler Fakültesi Öğretim Görevlisi Mehmet Zeki Kutlu, İl Kültür ve Turizm Müdür V. Ercan Yamen’i ziyaret ederek ilk kitabı olan “Mezopotamya Turu” adlı eserini imzalayıp, hediye etti.

13 Şubat 2020 Saat: 12:58
Yamen’e imzalı kitap ‘MEZOPOTAMYA TURU’
Yamen’e imzalı kitap ‘MEZOPOTAMYA TURU’

Yamen’e imzalı kitap ‘MEZOPOTAMYA TURU’

 

Kocaeli Üniversitesi Spor Bilimler Fakültesi Öğretim Görevlisi Mehmet Zeki Kutlu, İl Kültür ve Turizm Müdür V. Ercan Yamen’i ziyaret ederek ilk kitabı olan “Mezopotamya Turu” adlı eserini imzalayıp, hediye etti. Ercan Yamen, yazar Kutlu’ya kitabı için teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi. Aynı zamanda Türkiye Bisiklet Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi olan Yazar Mehmet Zeki Kutlu, kitabında bisiklete, bisiklet branşları ve bisiklet sporuna dikkat çekiyor.

YAZAR VE KİTAP

Aslen Midyat doğumlu olan Kutlu, ilk, orta ve lise eğitimini ve gençliğini bu bölgede yaşadı. Şehirlerin yaşantılarını ve farklılığını çok iyi bilen, yaşayan biri olan yazar bu eserinde çocukluk ve gençlik döneminde yaşadıklarını kitabına yansıttı. Öte yandan Mezopotamya’yı ve özelikle Mezopotamya’nın Türkiye sınırları içerisinde yer alan şehirleri tarihi, gastronomisi, inanç ve kültürel yaşantılarıylakitap aktardı. Kısaca bu kitap sizi oldukça keyifli bir yolculuğa çıkartıyor.

 

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Gazetesi, Kocaeli Güncel ve Son Dakika Haberleri Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑