sol yan -HALIC TERCUME
TOYOTA SAĞ TARAF
SUKAY -haber içi

Güncel

Yılmaz, Ülkemizde eğitimde büyük atılımlar gerçekleşiyor

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Öğretmenler gününde yoğun ziyaretler gerçekleştirdi.

28 Kasım 2017 Saat: 01:32
Yılmaz, Ülkemizde eğitimde büyük atılımlar gerçekleşiyor
Yılmaz, Ülkemizde eğitimde büyük atılımlar gerçekleşiyor

 

MEHMET AKİF YILMAZ’DAN ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE YOĞUN TEMPO

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Öğretmenler gününde yoğun ziyaretler gerçekleştirdi.

TBMM Genel Kurulunda yoğun geçen görüşmelerin ardından ilimizde ziyaretler gerçekleştiren Mehmet Akif Yılmaz 24 Kasım Öğretmenler Gününü dolu dolu geçirdi. Ziyaretlerine ilk olarak İl Milli Eğitim Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu Öğretmenler Günü programına katılarak başlayan Yılmaz, ardından Başiskele’de önceden görev yaptığı Misak-ı Milli ilk ve ortaokuluna gelerek eski mesai arkadaşlarının Öğretmenler Gününü kutladı.

“EĞİTİMDE BÜYÜK ATILIMLAR GERÇEKLEŞİYOR”

Misak-ı Milli İlk ve Ortaokulunda öğretmenler ile bir araya gelerek Öğretmenler gününü kutlayan Yılmaz, eski öğrencileri ile de hasret giderdi. Yılmaz; “Ülkemizde eğitimde büyük atılımlar gerçekleşiyor, yeni sistemle ile öğrencilerimizin sınav stresleri azalacak ve tercih edecekleri okullarda eğitimlerini sürdürebilecekler.” Dedi.

KIZ İMAM HATİP LİSESİNE ZİYARET

Başiskele Misak-ı Milli İlk ve Ortaokulunun ardından Başiskele Kız İmam Hatip Lisesini ziyaret eden Mehmet Akif Yılmaz, burada da öğretmenler ile bir araya geldi. Öğretmenler gününü kutlayan Yılmaz’ı samimi bir şekilde karşılayan okul yönetimi ve öğretmenler Yılmaz’ın ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

“PROJE OKULLARI ARTI DEĞER KATIYOR”

Ziyaretlerine Gölcük Eyüp Sultan İmam Hatip Proje Ortaokulunda devam eden Yılmaz, burada da öğrenciler ve öğretmenler ile bir araya geldi. Yılmaz; “Proje okullarımızın ülkemiz genelinde yaygınlaşmasını memnuniyetle karşılıyor ve bu okulların yaygınlaşması için çaba gösteriyoruz. Ülkemizin eğitim sistemine artı değer katacak olan proje okullarımız ile hem öğrencilerimiz kaliteli bir eğitim alıyor hem de velilerimiz bu kaliteden memnun oluyorlar.” Dedi. Ziyaretinin sonunda Gölcük Eyüp Sultan İmam Hatip proje Ortaokulu yöneticileri günün anısına Yılmaz’a bir tablo hediye etti. Son olarak Özel Nadide Eğitim Kurumları öğretmenleri ile Öğretmenler Günü programında bir araya gelen Vekil Yılmaz, burada da okul yöneticileri ve öğretmenlerin Öğretmenler Gününü kutladı.

İZMİTLİ ÖĞRETMENLER İLE BULUŞTU

Günün sonunda İzmit Belediyesi ve İzmit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün organize ettiği programda İzmitli Öğretmenler ile buluşan Mehmet Akif Yılmaz, İzmitli Öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlayarak programlarını sonlandırdı.

YORUMLAR

Bu Habere Yorum Yapılmadı. İlk Yorumu Siz Yapmak İster misiniz? 
Lütfen Resimdeki kodu yazınız
 

Kocaeli Haberleri - Kocaeli Gazetesi - Kocaeli Son Dakika Tavsiye Formu

Bu Haberi Arkadaşınıza Önerin
İsminiz
Email Adresiniz
Arkadaşınızın İsmi
Arkadaşınızın E-Mail Adresi
Varsa Mesajınız
Güvenlik KoduLütfen Resimdeki kodu yazınız
Yukarı ↑